Vrouw Proef- en Verwendag

Voor vrouwen die zelfzorg en zelfliefde hoog in het vaandel hebben staan.

Datum : 27 september 2026
Locatie : Louwerenberg 15, 5434ND Vianen in Noord-Brabant

Wat brengt het jou:

Versterking van de verbinding met jezelf. Bewustwording van wie jij werkelijk bent. Het verhogen van je energie en frequentie. Ervaring van verschillende aanrakingen en technieken. Ontspanning in een vertrouwde en veilige omgeving. Het ontdekken van je eigen kracht en potentieel. Bewustwording van wat jij prettig vindt en nodig hebt. Versnelde diepgang in de relatie met jezelf, ondersteund door het TLSystem en verschillende disciplines. De mogelijkheid om een innerlijke reis te maken naar meer diepgang, transformatie en heling

Programma:

opening:

We starten de dag om 10.00 uur met Body scan-aarding en meditatie-energy kanalen openen, waarin geluid en vibratie je helpen om te ontspannen, te aarden en je energie te laten stromen. Dit creëert de ruimte voor diepere verbinding met jezelf. Vervolgens volgt een cacao ceremonie, een ritueel dat je hart opent en je helpt in verbinding te komen met je intuïtie. Dit versterkt je innerlijke rust en bewustzijn.

Na deze krachtige opening splitsen we in twee groepen. De ene groep ervaart het TLSystem in heerlijke relaxstoelen, terwijl de andere groep zich laat verwennen met verschillende massages, die rouleren. Deze keer is er de adem sessie met Yoga-nidra verzorgt door Silvia Broekman, Via het Licht systemisch thuis komen verzorgt door Esmeralda Romme, handmassage met persoonlijke boodschap door getrokken kaart verzorgt door Mändy van den Boogaard, en ? verassing, alles is met de kleding aan.

Beide groepen maken ook kennis met The Light System.

Lunch:

We genieten samen van een gezamenlijke lunch. Het is leuk als je iets meebrengt voor de potluck (kleinigheidje voor bij de lunch). Na de lunch wisselen we van groep, zodat iedereen beide ervaringen kan meemaken.

Afsluiting:

De dag wordt afgesloten met een bijzondere Kwantum Hypnose Jump van Milan Somers, gericht op het loslaten van beperkende patronen en overtuigingen. Deze techniek helpt je om met gemak saboterende patronen te doorbreken.

Een waardevolle dag voor jezelf, die je terugbrengt naar je eigen zijn.

We kijken ernaar uit je te verwelkomen! Tot dan!

praktische details:

datum: om de twee maanden, laatste zondag van de maand Eerstvolgende event: september 27, 2026 - 10:00 - 17:00 uur.

aantal: maximaal 8 personen

kosten: 170,-

waar: Energy Enhancement Nijmegen

Meer informatie over Energy Enhancement Nijmegen